Site Haberleri

CNN TÜRK BİLİYORMUSUNUZ PROGRAMI 20.09.2014 SATRANÇ ÜRÜNLERİMİZ.

 

 

AYGÜNDÜZ SATRANÇ ÜRÜNLERİ İMALATI TRT HABERLERDE .

            

 

Üniversiteye Bahçe Satranç Sahası Yapıldı

Adıyaman Üniversitesi yönetimi tarafından, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi önündeki açık alana üç adet bahçe satranç sahası yaptırıldı.

Adıyaman Üniversitesi yönetimi tarafından, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi önündeki açık alana üç adet bahçe satranç sahası yaptırıldı.

Üniversite öğrencileri satrancı bundan sonra ayakta geniş bir alanda oynayabilme imkanına sahip olurken, taşların 24 saat hazır bulunduğu sahada, satranç tutkunu öğrenciler diledikleri zaman satranç oynayabilecek.

Öğrencileri spora yönlendirmek amacıyla üniversite olarak üzerlerine düşen görevi yerine getirdiklerini vurgulayan Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, "Satranç karar verebilme ve alternatif üretebilme yeteneğini kazandıran çok önemli bir beyin sporudur. Öğrencilerimiz için bu tür imkanları daha da artırmaya çalışıyoruz" dedi. - ADIYAMAN

 

Karabağlar'da öğrencilere bahçe satranç takımı sürprizi

Karabağlar Belediyesi, Yeşilyurt’taki Şehit Muzaffer Erdönmez İlköğretim Okulu’nun öğrencilerine bahçe satranç takımı ile sürpriz yaptı.

 
Okul yönetiminin talebi üzerine hazırlanan satranç takımını, Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Marangoz teslim etti. Mutluluğu  gözlerinden okunan öğrenciler, teneffüslerde bahçede satranç oynamanın keyfini yaşamaya başladılar. Okul yöneticileri de Karabağlar Belediyesi’ne teşekkür ederek, Marangoz’a çiçek verdi. 
Satranç Ürünleri İmalatı - (bahcesatranci.net) © 2021
Altyapı: OpenCart-TR